Story Chief (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Update
cy: Diweddaru

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
