StoryChief (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Long text and summary
lt: Ilgas tekstas ir santrauka

en: Term reference
lt: Termino nuoroda
