StoryChief (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Update
ar: تحديث

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Long text and summary
ar: نص طويل وملخص

en: Term reference
ar: مرجع المصطلح
