Story Chief (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Update
eu: Eguneratu

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Long text and summary
eu: Testu luzea eta laburpena
