Story Chief (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Update
gl: Actualizar

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Long text and summary
gl: Texto longo e resumo

en: Term reference
gl: Referencia de termo
