Story Chief (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Update
jv: Dianyari

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Long text and summary
jv: Teks dawa lan rangkuman

en: Term reference
jv: Réferénsi tetembungan
