Story Chief (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Long text and summary
oc: Tèxte long e resumit

en: Term reference
oc: Referéncia d'un tèrme
