Story Chief (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Update
os: Сног кæн
