StoryChief (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Update
az: Yeniləmə

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi
