Story Chief (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Update
hr: Osvježi

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Long text and summary
hr: Dugački tekst i sažetak

en: Term reference
hr: Poveznica s pojmom
