Story Chief (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Long text and summary
ku: دەقی درێژ و کورتە
