Story Chief (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
