StoryChief (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Update
ro: Actualizare

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Long text and summary
ro: Text lung cu rezumat

en: Term reference
ro: Referință către termen
