Story Chief (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Update
be: Абнавіць

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Long text and summary
be: Доўгі тэкст і падсумаванне

en: Term reference
be: Спасылка тэрміна
