StoryChief (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स

en: Language neutral
hi: भाषा निष्पक्ष
