Story Chief (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Update
is: Uppfæra

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust
