Story Chief (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Update
ka: განახლება

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
