Story Chief (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
