StoryChief (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Update
ur: تجدید

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
