Story Chief (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: Update
bn: আপডেট

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
