Story Chief (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Category
ne: वर्ग

en: Update
ne: अपडेट

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
