Story Chief (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Update
te: తాజాకరించు
