Story Chief (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Update
ps: اوسمهالیز
