StoryChief (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Update
uk: Оновити

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Connect
uk: З'єднання

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Long text and summary
uk: Довгий текст і резюме

en: Term reference
uk: Посилання на термін
