StoryChief (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Update
tr: Güncelle

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Node settings
tr: Düğüm ayarları

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Long text and summary
tr: Uzun metin ve özet

en: Term reference
tr: Terim başvurusu
