StoryChief (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Update
he: עדכון

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Long text and summary
he: טקסט ארוך ותקציר

en: Term reference
he: רפרנס לסיווג
