Story Chief (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Update
nl: Bijwerken

en: Node type
nl: Node-type

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Long text and summary
nl: Volledige tekst en samenvatting

en: Term reference
nl: Referentie naar een term
