Story Chief (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Tags
pl: Tagi

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Connect
pl: Połącz

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Long text and summary
pl: Długi tekst i podsumowanie

en: Term reference
pl: Odnośnik do terminu
