StoryChief (7.x-2.10) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား
