StoryChief (7.x-2.11) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Long text and summary
km: អត្ថបទ​វែង និង​សង្ខេប

en: Term reference
km: សេចក្តី​យោង​ពាក្យ​
