StoryChief (7.x-2.12) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Update
be: Абнавіць

en: Long text and summary
be: Доўгі тэкст і падсумаванне

en: Term reference
be: Спасылка тэрміна
