StoryChief (7.x-2.13) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು
