StoryChief (7.x-2.15) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Update
ast: Anovar
