StoryChief (7.x-2.15) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: Update
ja: 更新

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Cover image
ja: 表紙画像

en: Node settings
ja: ノードの設定

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Long text and summary
ja: 長い文章と概要

en: Term reference
ja: ターム参照
