StoryChief (7.x-2.16) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Update
sv: Uppdatera

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Long text and summary
sv: Lång text och sammanfattning

en: Term reference
sv: Termreferens
