StoryChief (7.x-2.20) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Long text and summary
el: Μακρύ κείμενο και περίληψη

en: Term reference
el: Αναφορά όρου
