StoryChief (7.x-2.20) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Update
id: Perbarui

en: Node type
id: Jenis node

en: Node settings
id: Pengaturan node

en: Field mapping
id: Petakan field

en: Long text and summary
id: Teks panjang dan ringkasan

en: Term reference
id: Referensi istilah
