StoryChief (7.x-2.21) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Update
da: Opdatér

en: Node type
da: Indholdstype

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Long text and summary
da: Lang tekst og resumé

en: Term reference
da: Termreference
