StoryChief (7.x-2.21) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Category
ne: वर्ग

en: Update
ne: अपडेट

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
