StoryChief (7.x-2.22) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Node type
fa: نوع گره

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Long text and summary
fa: متن طولانی و خلاصه

en: Term reference
fa: مرجع واژه
