StoryChief (7.x-2.22) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Update
hr: Osvježi

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Long text and summary
hr: Dugački tekst i sažetak

en: Term reference
hr: Poveznica s pojmom
