StoryChief (7.x-2.22) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Update
nn: Oppdater

en: Long text and summary
nn: Lang tekst og ingress

en: Term reference
nn: Taksonomireferanse
