StoryChief (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Tags
it: Etichette

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Update
it: Aggiorna

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: Long text and summary
it: Testo lungo e riassunto

en: Term reference
it: Riferimento termine
