Story Chief (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)

en: Long text and summary
cs: Dlouhý text a shrnutí

en: Term reference
cs: Odkaz na termín
