Story Chief (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Update
hy: Թարմացնել
