Story Chief (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Long text and summary
bo: ཡི་གེ་རིང་བ་དང་གནད་བསྡུས

en: Term reference
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཁུངས་འདྲེན་པ
