Story Chief (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Long text and summary
sk: Dlhý text a zhrnutie

en: Term reference
sk: Odkaz na termín
