Story Chief (7.x-2.7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Update
mr: अपडेट

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार
