StoryChief (7.x-2.9) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Update
ca: Actualitza

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Long text and summary
ca: Text llarg i resum

en: Term reference
ca: Referència de terme
