StoryChief (7.x-2.9) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Category
fr: Catégorie

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Cover image
fr: Image de couverture

en: Node settings
fr: Paramètres des nœuds

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Connect
fr: Connexion

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Long text and summary
fr: Texte long et résumé

en: Term reference
fr: Référence à un terme
